امروز سه شنبه, 2 مرداد , 1403 آرزومند بهترین ها برای شما

درباره مجتمع فیض

طبیعت یکی از بزرگترین نعمات هستی است. ما در دامان طبیعت بزرگ میشویم، از طبیعت الهام میگیریم و با طبیعت دوستی میکنیم. طبیعت ناگفته های پیدا و پنهان بسیاری دارد که پی بردن به رمز و راز آن دل عاشق میخواهد و طبع کاشف. در میانه کوهستان های شرقی رشته کوه کرکس کمی بالاتر از دره سعد آباد پای چشمه پریان عده ای از جوانان این مرزو بوم با عشق ورزی به طبیعت و کشف راز های آن محصولاتی گیاهی دارویی شگرف به دوست داران طبیعت عرضه میدارند تا “از طبیعت فیض ببریم”.

گلاب ناب گلستان های شهر برزک واقع در قطب گلاب ایران-کاشان- با برترین کیفیت گل محمدی، سرسلسله همه این زیبایی هاست و ما از سال 1335 با این هدیه بهشتی میزبان سفره های شما هستیم.

ما با بیش از نیم قرن سابقه و تکیه بر تجربه پیشینیان خلاق و سخت کوش قدم در این راه پر رمز و راز طبیعت گذاشته و با ایمان به اعجاز طبیعت، ایرانی ترین محصولات گیاهی با خواص فراوان دارویی را که به وسیله بومی شده ترین تکنولوژی و تحت برترین نظارت های بهداشتی و بر اساس بالاترین استاندارد های جهانی تولید می کنیم که همواره زبانزد مشتریان بوده است.

گلاب و عرقیات ناب و شربت های گیاهی و اینک نوشیدنی های آن در ظروف شیشه ای سالم ترین و طبیعی ترین و همچنین عرقیات گیاهی غلیظ با بی نظیرترین کیفیت پیش کش ما به شماست و گواه این سخنان معرفی مجتمع فراورده های گیاهی فیض کاشان به عنوان واحد نمونه از سازمان غذا و دارو به عنوان تولید کننده برتردر چندین سال متوالی و دهها تقدیرنامه دیگر از سازمان های مرتبط می باشد.

دل عاشق محدود به مرزها نمی شود، حتی پایش را فراتر می گذارد تا هر آن کس که دل در گرو طبیعت و لطافت هایش دارد را از این فیض بهره مند سازد. به همین منظور است که ما پا فراتر از مرزهای ایران گذاشته و سالهاست با صادرات این محصولات گیاهی، آوازه ی گلاب و عرقیات ایرانی را در سرتاسر جهان گسترانیده ایم.

امیدواریم دست یاری الهی چون همیشه یاور ما باشد تا بتوانیم محصولاتی شاخص تر را بر سر خوان پربرکت خانواده های اصیل ایرانی بگذاریم و لبخند رضایت شان را چون مهر تاییدی بر صدر کارنامه افتخارات مان حک نماییم.

با احترام

مدیریت مجتمع فرآورده های گیاهی فیض کاشان- رضا بلندی